MIMI KLUB

MIMI klub je místo, kde můžete potkat další maminky, které prožívají podobné radosti i starosti s miminky jako vy.  V rámci klubu můžete využít odborného  poradenství v oblasti psychomotorického vývoje dítěte, kojení, výživy a manipulace s miminkem.  Pro maminky z klubu často připravujeme přednášky a workshopy na zajímavá témata.  

 
v úterý od 9:30 do 12:00

v Rodinném centru Zvoneček v Komunitním centru Konopná

 

Aktuální informace najdete na facebooku Zvonečku

Ráda bych  pozvala všechny maminky miminek do 1 roku do RC Zvoneček, kde každé úterý probíhá MIMI klub. 

Otevřeno je od 9:30 do 12:30. Přijít i odejít můžete kdykoliv to vám a vašemu miminku vyhovuje.

V klubu obvykle nemáme žádný organizovaný program, ale povídáme si o tématech, které maminky s miminky obvykle řeší. Společně rozebíráme spánek dětí, příkrmy, rostoucí zoubky a další aktuální témata. 

V průběhu klubu se také můžete zeptat na cokoliv k laktačnímu poradenství nebo psychomotorickému vývoji kojenců. Také pro vás pořádáme přednášky a workshopy.

 

Komunitní centrum Konopná najdete v Liberci v Ruprechticích ve stejné budově, jako MAMI poradnu - https://mapy.cz/s/kegotovuca

Aktuální informace můžete sledovat na FB https://www.facebook.com/RCZvonecekKonopna.  

Pokud Facebook nepoužíváte, a přesto byste měla zájem o informace a pozvánky na přednášky, napište mi a já vám je budu zasílat emailem.

KONTAKT: hampacherova@jbruprechtice.cz

KOMUNITNÍ CENTRUM KONOPNÁ


Komunitní centrum Konopná v Ruprechticích vzniklo v roce 2009 a jeho zřizovatelem je Jednota bratrská. Služby pro rodiny s dětmi byly od počátku jednou z hlavních aktivit centra.

Provozujeme zde Rodinné centrum Zvoneček, které nabízí volnočasové a vzdělávací aktivity pro maminky, děti i celé rodiny. Součástí nabídky našich služeb je od roku 2015 také laktační poradenství.

Protože poptávka po této službě byla velká, rozhodli jsme se vybudovat v prostorách komunitního centra poradnu a zvýšit tím dostupnost naší péče o maminky a miminka. Tak vznikla naše MAMI poradna. Doufáme, že poslouží mnoha maminkám.