NĚCO MÁLO O MNĚ

Lucie Hampacherová

K práci s miminky a malými dětmi mě to táhlo už od střední školy. Vnímám jako velkou výsadu, že mohu maminky doprovázet v jejich prvních krůčcích v mateřství. Sama jsem maminkou tří dětí a  na vlastní kůži jsem po narození prvního syna poznala, jak je někdy dobrá rada a povzbuzení neocenitelnou pomocí. I já se snažím maminky povzbuzovat a být jim pomocí, především k tomu, aby zvládly překonávat překážky, získaly sebedůvěru a mohly se radovat ze svého děťátka. 

Moje práce mě velmi baví a dělám ji s radostí.

 

VZDĚLÁNÍ

Všeobecná zdravotní sestra
Laktační poradkyně
Instruktorský kurz Něžná náruč rodičů
Kurz baby masáže a masáže pro těhotné
Instruktor psychomotorického vývoje
Poradkyně při kojení 

REFERENCE

Milé maminky, moc ráda bych vám doporučila Lucku, jako laktační poradkyni a né jen při problémech s kojením. Je to úžasný člověk, plný optimismu, který mi pomohl projít těžkým obdobím na začátku mateřství. Nebála jsem se jí zeptat na cokoli, žádná otázka nebyla hloupá a necítila jsem se trapně. Dokázala mi poradit se vším a její odpovědi a rady mi dávaly smysl... Moc se mi líbí, že je "normální" a má takový lidský, milý přístup. Moc jí za všechno děkuji. A upřímně jí všem doporučuji!

Jana a Ondrášek

Službu laktační poradkyně hodnotím velmi kladně. Využila jsem ji již v porodnici a následně i po příjezdu z porodnice. Lucka je velmi empatická a naslouchající, zároveň velmi flexibilní v domluvě termínů. Našla jsem porozumění a pochopení při jakýkoliv mých dotazech a dostala zároveň srozumitelné a praktické odpovědi. Díky službě lakt. por. jsme se hezky rozkojili bez bolesti a jakýchkoliv komplikací.

Katka a Amálka

Lucii Hampacherové jsem vděčná, že díky jejímu osobnímu přístupu, ochotě a odborným radám, mohu dodnes bez obtíží kojit svého syna.

Jana a Martínek

Lucie Hampacherová je citlivá a laskavá, má zkušenosti, znalosti a profesionální přístup. Moc nám na naší cestě ke kojení pomohla. Byla nám po celou dobu pomocí a oporou.

Lenka a Klárka

Laktační poradkyni Lucii Hampacherovou mohu určitě doporučit . Reaguje rychle a pohotově. Přišla k nám v době začínajícího bojkotu a díky ní jsme našli způsoby, jak to vše zvládat. Poradila polohy na kojení a hlavně dodala podporu, že to zvládneme. Využili jsme osobní návštěvy a také podporu po mailu, což oceňuji.

Vlaďka a Karolínka

KONTAKT

Lucie Hampacherová

hampacherova@jbruprechtice.cz

+420 604 267 344

KOMUNITNÍ CENTRUM KONOPNÁ
KONOPNÁ 776/8
LIBEREC 14
RUPRECHTICE
460 14UPŘESNĚNÍ MÍSTA

LOGA PARTNERŮ